Остання редакція: 23 листопада 2022

Студентський науковий гурток на рівні факультету економіки і підприємництва УНУС

22 листопада студентський загал факультету економіки і підприємництва зібрався на чергове засідання студентського наукового гуртка.

Даний захід орієнтований на розвиток студентської науки, вдосконалення ораторських здібностей здобувачів всіх рівнів освіти та поширення і вивчення актуальних питань студентської науки.

Попередньо був затверджений план засідання наукового зібрання якого притримувались усі учасники. Відтак присутніми було заслухано й обговорено наступні доповіді:

1. Адаптація принципів циркулярної економіки до управління відходами в Україні»(Adaptation of circular economy principles to waste management in Ukrainne) – Олена ДАВИДОВА, 11 м-е група (науковий керівник: к.е.н, доцент Алла РЕВУЦЬКА).

2. Top digital providers of insurance services – Анна ОЛІЙНИК, студентка 21-ф групи (науковий керівник – викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ольга ПОНОМАРЕНКО).

3. Management of marketing activities of Ukrposhta – Марина МАЄВСЬКА, 21м-ма група (науковий керівник – к.е.н, доцент Валентина ЛЕМЕНТОВСЬКА).

4. Enterepreneurial activity in Ukraine during material law – Ольга ЖУКОВА,  студентка 21-пт група (науковий керівник – д.е.н., професор Інна ЧЕРНЕГА).

5. Великі платники податків 2022 – Станіслав МОРОЗ, 31-о група (науковий керівник – к.е.н, доцент Олена МАТРОС).

6. Розпізнавання об’єктів з використанням Yolov7 – Богдан КУШНЕРИК, студент 21к-кн групи (науковий керівник – к.т.н., доцент Роман ЛІЩУК).

Свої напрацювання представляли загалу студенти всіх спеціальностей факультету. Більшість доповідей були англійською мовою, а результати досліджень здобувачі оформили у вигляді презентацій.

Дякуємо всім учасникам студентського наукового гуртка на рівні факультету економіки і підприємництва УНУС, що другий рік поспіль в надскладних умовах підтримують ініціативу проведення наукових заходів факультету та демонструють високий рівень знань і підготовки.

Юлія Улянич, к.е.н, доцент заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи