+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 25 травня 2023

Творимо спогади: студенти факультету економіки і підприємництва об'єдналися для активного відпочинку на природі

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва побували на відпочинку в Білогрудівському лісі. Весела та дружня атмосфера, гарний настрій, посмішки на обличчях усіх присутніх –  головні атрибути цієї зустрічі.

Молоді та завзяті студенти приймали активну участь в спортивних заходах. Волейбол, футбол, баскетбол, теніс, бадмінтон – ігри, в які  молодь поринула з завзятістю. Спільні розваги сприяли розвитку фізичного та психологічного здоров'я, покращили навички спілкування, зміцнили дружню атмосферу факультету.

Крім того, активний відпочинок на природі допоміг усім  удосконалити  соціальні навички, такі як комунікація та співпраця. Студенти розвинули здатність налагоджувати взаємини з іншими людьми.

По завершенню зустрічі, усі одноголосно усвідомили і окреслили потребу в збільшенні спільного відпочинку, подорожей та екскурсій разом, активного дозвілля в дружній факультетській компанії. Адже під час карантину та в період війни, студентам бракувало комунікації з однолітками та товариського відпочинку гуртом.

З радістю чекаємо наступної подорожі!

Ольга Левченко, секретар ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС