Остання редакція: 12 вересня 2021

Вектори розвитку

Нові завдання та орієнтири діяльності факультету економіки і підприємництва були ухвалені на засіданні вченої ради факультету. Зокрема, на порядок денний винесено питання, які стосувались планів роботи вченої ради та планів роботи факультету за різними напрямами і сферами діяльності (навчальна, наукова, методична, профорієнтаційна, організаційно-виховна, практична підготовка та ін.).

Крім того, членами вченої ради заслухані й схвалені підсумки вступної кампанії у поточному році, звіти про організаційно-виховні заходи факультету, а також затверджений звіт про виконання науково-дослідної роботи за договором. Жодне актуальне питання, що розглядалось, не було залишене без уваги. Рішенням вченої ради факультету визначено коло відповідальних та зафіксовано строки реалізації конкретних завдань.

Галина Аніщенко, секретар вченої ради
факультету економіки і підприємництва