Остання редакція: 03 червня 2023

Відбулася ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки»

25 травня факультетом економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було організовано та проведено ХVІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Аспекти стабільного розвитку економіки».

З вітальним словом до наукового загалу звернулась декан факультету економіки і підприємництва УНУС д.е.н., професор Юлія НЕСТЕРЧУК.

Засідання пройшло у ритмі жвавої дискусії, що зосередилася на моментах розвитку та розбудови економіки України та розгляді наступних конструктив:

1. dr Paweł KACZMARCZYK, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, Akademia Mazowiecka w Płocku, presentation on «Аnasysis of the development of ict use by rural households in poland in the years of 2011-2022».

2. Владислав МАМАЙ, здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), науковий керівник: к.е.н., доцент Юрій ЦИМБАЛЮК. Тема доповіді: «Інвестиційне забезпечення інфраструктури сільських територій».

3. Павло КУЛАКОВ, д.т.н., професор, тема доповіді: «MILK ACCOUNTING SUBSYSTEM FOR LIVESTOCK FARM».

4. Ігор СОКОЛЮК, здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), науковий керівник д.е.н., професор Юлія НЕСТЕРЧУК. Тема доповіді: «Мотивація праці в підприємницькій діяльності: основні методи та шляхи удосконалення в умовах криз».

5. Ольга РАТУШНА, к.е.н., ст. викладач. Tема доповіді: «Оподаткування діяльності суб’єктів ІТ-сфери та сфери цифрових комунікацій в Україні».

6. Валентин ДЕКАРЧУК, здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії), науковий керівник: д.е.н., професор Руслан МУДРАК. Тема доповіді: «European experience in the development of the agrifood sector and its application in Ukraine».

Колектив факультету економіки і підприємництва щиро дякує всім учасникам за проявлений науковий інтерес, активність та можливість співпраці в ці нелегкі часи!

Все буде Україна!!!

Юлія Улянич, заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи