Остання редакція: 16 листопада 2023

Відбулася XV Всеукраїнська наукова конференція за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки»

15 листопада факультетом економіки і підприємництва УНУС було організовано та проведено XV Всеукраїнську наукову конференцію за міжнародною участю «Актуальні питання сучасної економіки».

З вітальним словом до наукового загалу звернулась декан факультету економіки і підприємництва УНУС д.е.н., професор Юлія НЕСТЕРЧУК.

На конференції розглядались наукові конструктиви за такими напрямами:

1. Фінансові аспекти розвитку економіки.

2. Актуальні питання становлення бухгалтерського  обліку в Україні.

3. Соціально-економічні проблеми вітчизняних  підприємств.

4. Місце та роль маркетингу в економічній діяльності  суб’єктів підприємницької діяльності.

5. Основні проблеми розвитку управління  підприємством.

6. Інформаційні технології, як рушійна сила сучасної  економіки.

7. Вплив глобалізаційних процесів в світі на економіку України.

8. Формування громадянського суспільства в сучасних умовах.

9. Соціально-політичний розвиток держави в умовах війни.

Доповідачі гідно представили загалу свої наукові напрацювання, деякі учасники конференції доповідали англійською мовою:

- Anton ALEKSEIENKO, тема доповіді: «Development of an information system for accounting and control of educational work with student groups», науковий керівник – Роман ЛІЩУК, к.т.н., доцент;

- Олександр ЛЕНЧУК, здобувач першого (бакалаврський) рівня вищої освіти, тема доповіді: «Problems of business development during the war», науковий керівник – Олена ЖАРУН, к.е.н, доцент;

- Максим ДУЛЬСЬКИЙ, здобувач першого (бакалаврський) рівня вищої освіти, спеціальність 051 Економіка,  тема доповіді: «The importance of innovations in business», науковий керівник - к.е.н., доцент Алла ОСІПОВА.

Загалом захід пройшов у дружній атмосфері та з великими планами на майбутнє!

Колектив факультету економіки і підприємництва щиро дякує всім учасникам за проявлений науковий інтерес, активність і можливість співпраці в ці нелегкі часи!

Юлія Улянич, заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи