Остання редакція: 19 вересня 2024

Відкриваючи нові можливості: зустріч першокурсників із представниками міжнародного відділу

18 вересня 2024 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулася надзвичайно цікава зустріч для першокурсників з представниками міжнародного відділу. Ця захоплююча подія відкрила нові горизонти для студентів, надаючи їм можливість дізнатися більше про міжнародні практики та стажування, які вони можуть отримати під час навчання.

Відомо, що УНУС славиться своїми практиками не лише по Україні, але й за кордоном. Студенти університету мають унікальну можливість пройти стажування у провідних компаніях та організаціях по всьому світу. Це не тільки розширює їх професійні горизонти, але й надає шанс здобути безцінний досвід, який стане у пригоді у майбутньому.

Під час зустрічі були представлені надихаючі історії випускників, які скористалися можливістю міжнародних стажувань. Ці історії продемонстрували, як практики за кордоном допомогли їм не лише знайти престижну роботу, але й започаткувати власний бізнес. Випускники розповіли про свій досвід, про труднощі, з якими стикалися, і про те, як їм вдалося досягти успіху.

Для першокурсників дана зустріч стала не лише можливістю дізнатися про перспективи стажування, але й отримати цінні поради від тих, хто вже пройшов цей шлях. Студенти мали змогу задати питання, дізнатися більше про особливості роботи в різних країнах та інші важливі аспекти, які можуть вплинути на їх вибір. Сподіваємося, що багато з них скористуються цими можливостями та зроблять перші кроки до успіху на міжнародній арені.

Анастасія ОСИЧКА, студентка 11-ф групи

Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС