Остання редакція: 30 березня 2021

Вітаємо переможців квесту!

З 23 по 26 березня 2021 року проходив онлайн-квест на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. Захід відбувся в рамках проведення онлайн тижня факультету економіки і підприємництва, та святкування 45-ти річчя від дня застування факультету.

Квест відбувався в онлайн форматі, учасники мали змогу відвідати сайти кафедр факультету та розгадати масу цікавих завдань, ребусів та загадок. Серед великої кількості учасників перемогу вибороли саме ті хто проявив свою кмітливість, уважність та креативність у виконанні поставлених завдань.

За результатами запеклої боротьби між учасниками:
  • перше місце виборов - Корман Віталій - учень 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Уманської міської ради Черкаської області;
  • друге місце - Вілонова Марія - студентка ВСП Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського НУС;
  • третє місце - Полонська Ольга - студентка Черкаського державного бізнес-коледжу.

Вітаємо переможців, та для вручення призів чекаємо переможців у понеділок 29 березня 2021 року о 9:30 у корпусі №4 Уманського національного університету садівництва.

Алла Ревуцька, відповідальна за профорієнтаційну роботу
на факультеті економіки і підприємництва