Остання редакція: 04 червня 2024

XIX Міжнародна конференція «Аспекти стабільного розвитку»

Традиційно щорічно в травні факультет економіки і підприємництва УНУС організовує Міжнародну конференцію «АСПЕКТИ СТАБІЛЬНОГО РОЗВИТКУ». Цьогоріч науковий захід відбувався у змішаному режимі.чЧерез платформу Zoom долучились до роботи у конференції  колеги із Польщі.

Конференція працювала на такими напрямами:

1. Теоретичні та практичні аспекти розвитку фінансової системи.

2. Сучасні проблеми соціального забезпечення населення України.

3. Соціально-економічні аспекти сталого розвитку.

4. Розвиток фінансово-облікової діяльності підприємств.

5. Актуальні питання розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

6. Соціальні, інформаційні, філософські та політичні аспекти формування громадянського суспільства в умовах війни.

7. Інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції.

8.  Теоретичні та практичні аспекти розвитку маркетингу.

На пленарному засіданні загалу були представлені наступні виступи доповідачів:

1)  Paweł Kaczmarczyk, PhD The Dean of the Faculty of Social Sciences The Mazovian Academy in Plock “THE POLISH ICT SECTOR EXPENDITURES ON RESEARCH AND DEVELOPMENT. DATA ANALYSIS FOR THE PERIOD 2015-2022”.

2) Ярослав ГРАБЕК, тема доповіді: «Стан та перспективи розвитку харчової промисловості України в умовах євроінтеграції».

3) Людмила КРАЧОК к.е.н, тема доповіді: “The Accounting and Analytical Aspects of Sustainable Production”.

4) Іван СТУЛЬКІВСЬКИЙ, тема доповіді: “Розробка інформаційної підсистеми для безпечної автентифікації користувачів”.

5) Катерина ЗАЯРНА, тема доповіді: “The role of monetary policy instruments in the regulation of the Ukrainian economy”.

6) Олександр ЛЕНЧУК, тема доповіді: « Problems of business development during the war».

Засідання конференції пройшло в дружній атмосфері із жвавою дискусією, а доповідачі були нагороджені сертифікатами учасників конференції.

Заступник декана  факультету економіки і підприємництва з наукової роботи Юлія УЛЯНИЧ