Остання редакція: 11 червня 2018

Засідання Дискусійного клубу «Перспективи привабливості аграрного сектору»

08 червня в рамках XX зльоту студентських лідерів аграрної освіти відбулося засідання Дискусійного клубу «Перспективи привабливості аграрного сектору». Захід відкрила Олена Прокопчук – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС, привітавши учасників та побажавши їм плідної роботи.

Даний захід спрямований на обговорення молодими людьми дискусійних питань і власне вчить відстоювати й аргументовано доводити свою точку зору.

Модератором Дискусійного клубу став Сергій Олійник – випускник спеціальності «Фінанси і кредит» Уманського НУС, засновник інформаційної компанії Oleynik. Його команда займається організацією ділових заходів: конференцій, форумів, зустрічей і семінарів, бізнес-турів. Основні сфери діяльності – аграрний бізнес, технології та інновації, маркетинг та комунікації, фінанси, управління і туризм.

Цього разу предметом дискусії стали такі питання:

- практичні аспекти обліку, аудиту і оподаткування сільськогосподарських товаровиробників;

- економічний механізм сталого розвитку національної економіки в умовах євроінтеграційних процесів;

- перспективи використання хмарних інформаційних технологій в агробізнесі;

- перспективи розвитку маркетингу в аграрному секторі;

- розвиток аграрної галузі в сфері фінансово-кредитної, бюджетної, податкової політики та страхування;

- інноваційно-інвестиційний розвиток підприємств агропромислового комплексу.

У засіданні клубу з великим ентузіазмом і зацікавленістю взяли участь студенти з понад 20 аграрних закладів вищої освіти України.

Жвава дискусія, що розгорілася між учасниками клубу, сприяла деталізації усіх проблем і питань, що розглядалися.

За результатами засідання дискусійного клубу були відзначені найактивніші його учасники:

1. Анастасія Резнік, Уманський національний університет садівництва;
  2. Діана Бартиш, Таврійський державний агротехнологічний університет;
  3. Євгенія Тельпіс, Одеський державний аграрний університет;
  4. Ігор Кирилюк, Коледж Подільського державного аграрно-технічного;
  5. Руслана Степашина, Коледж Подільського аграрно-технічного університету;
  6. Богдан Гаврилів, Золочевський коледж Львівського аграрного університету.

За результатами засідання схвалено резолюцію учасників Дискусійного клубу «Перспективи привабливості аграрного сектору», в якій сформували ряд висновків і пропозицій щодо подальших перспектив розвитку аграрного сектору економіки.

Олена Прокопчук, к.е.н., доцент, заступник декана факультету
 економіки і підприємництва з наукової  роботи