+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 20 лютого 2020

Засідання студради факультету економіки і підприємництва

19 лютого на факультеті економіки і підприємництва  Уманського національного університету садівництва відбулося чергове засідання ради студентського самоврядування. Проте цього разу вирішувалися не лише організаційні питання стосовно діяльності ради та план заходів, але й відбулися значні зміни у її складі.

У першу чергу, за підсумками роботи І семестру 2019–2020 навчального року, за проявлений ентузіазм та активність під час проведення на факультеті різних заходів, загальним голосуванням було прийнято до складу ради студентського самоврядування 19 учасників, серед яких більшість – студенти 1 курсу навчання.

Іншим питанням, що вирішувалося на засіданні, було обрання нового голови студради та його заступників. Шляхом прямого таємного голосування  головою було обрано студентку 31-ф групи Наталію Сьомко. 89 % присутніх віддали свій голос за Наталію. За згодою усіх присутніх членів студентської ради, заступниками було обрано Дарію Якубовську, студентку 21 к-пт групи та Анну Рабинюк – студентку 11 к-е групи.

Завершивши вибори, одразу розпочалося обговорення організаційних моментів. І Наталія одразу повідомила всім про серйозність своїх планів,

Тому, з новим керівництвом та з новими силами, рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва продовжує свою активну роботу та неодноразово даруватиме кожному цікаві та незабутні моменти студентського життя. Новим учасникам хотілося б побажати творчого натхнення, не втрачати прагнення та бажання творити і всебічно розвиватися. Ми впевнені, цей семестр буде не менш цікавим та насиченим, аніж попередні.

 

Грицай Каріна, секретар ради студентського самоврядування
факультету економіки і підприємництва