Остання редакція: 19 вересня 2024

Засідання вченої ради факультету: новий склад та посади

18 вересня 2024 року відбулося установче засідання вченої ради факультету економіки і підприємництва у новому складі, затвердженому відповідним наказом ректора Уманського національного університету садівництва.

За результатами таємного голосування на засіданні було обрано голову вченої ради факультету Юрія ЦИМБАЛЮКА – декана факультету економіки і підприємництва, кандидата економічних наук, доцента. Його заступником став Олександр РОЛІНСЬКИЙ – заступник декана факультету з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук, доцент. Обов’язки секретаря вченої ради факультету покладено на Галину АНІЩЕНКО – доцента кафедри обліку і оподаткування, кандидата економічних наук.

Усіх присутніх було ознайомлено із нормами чинного Положення про вчену раду факультету УНУС, порядком підготовки та проведення засідань.

Зичимо усім членам вченої ради плідної роботи у вирішенні питань, пов’язаних з діяльністю факультету економіки і підприємництва задля його подальшого розвитку!