Остання редакція: 20 червня 2022

Завершальне засідання Вченої ради факультету у навчальному році

16 червня відбулося засідання вченої ради факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва. До порядку денного були включені нагальні до розгляду питання, зокрема розгляд звітів екзаменаційних комісій з підсумкової атестації студентів освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр» денної та заочної форм підготовки. За результатами доповідей голів екзаменаційних комісій відповідні звіти були позитивно оцінені та схвалені.

Також на засіданні розглядалися ключові аспекти організації профорієнтаційної роботи на факультеті на період вступної кампанії. В обговоренні заходів взяли активну участь декан факультету Юлія Нестерчук, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті Алла Ревуцька та завідувачі кафедр.

Галина Аніщенко, секретар вченої ради факультету,