Остання редакція: 25 серпня 2024

Збори для першокурсників: ознайомлення з факультетом та організацією навчання

22 серпня 2024 року на факультеті економіки і підприємництва відбулись збори зі здобувачами освіти, які вступили на навчання на перший курс, та їхніми батьками. Декан факультету Юрій ЦИМБАЛЮК поінформував усіх присутніх про загальні аспекти роботи факультету та організацію освітнього процесу в Уманському національному університеті садівництва. Було представлено керівництво факультету, співробітників деканату, завідувачів кафедр, кураторів академічних груп та окреслено коло питань, які входять до їх повноважень.

Також студентську молодь було повідомлено про можливості всебічного розвитку особистості і громадянина, які надає навчання в університеті. Крім опанування обов’язкових освітніх компонент обраних освітньо-професійних програм, здобувачі освіти матимуть можливість займатися у творчих колективах Центру культури і виховання, спортивних секціях, займатися громадською, зокрема й волонтерською діяльністю.

Цікаве навчання та активне дозвіллям першокурсникам забезпечене.