Остання редакція: 12 вересня 2024

Збори старост на факультеті економіки і підприємництва: обговорення ключових питань

10 вересня 2024 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулися збори старост академічних груп. Метою зібрання було обговорення ключових питань, пов'язаних з організацією навчання, активізацією студентського самоврядування та підвищенням ефективності комунікації між студентами та керівництвом факультету.

Декан факультету Юрій ЦИМБАЛЮК розпочав збори з обговорення актуальних питань, що стосуються навчального процесу. Він акцентував увагу на важливості своєчасного виконання навчальних планів, активної участі студентів у науковій діяльності та дотриманні академічної дисципліни. Також він підкреслив, що старости відіграють ключову роль у підтриманні порядку в групах та комунікації між студентами й керівництвом, а також є важливими посередниками у вирішенні організаційних питань.

Особливу увагу було приділено волонтерській діяльності факультету. Світлана ВЛАСЮК, заступник декана факультету з виховної роботи, подякувала всім студентам, які беруть участь у плетінні маскувальних сіток, зборі коштів на підтримку Збройних сил України та інших благодійних ініціативах. Вона також підкреслила необхідність продовжувати підтримувати благодійність та закликала студентів до ще активнішої участі в майбутніх заходах.

На завершення зборів декан факультету побажав старостам успіху в їхній діяльності, висловивши впевненість, що спільними зусиллями можна досягти значних результатів, які сприятимуть розвитку не лише окремих академічних груп, але й факультету загалом.

Таким чином, збори дозволили не лише окреслити нагальні завдання, а й зміцнити комунікацію та співпрацю між студентами та керівництвом факультету, що є запорукою для подальших досягнень.

Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС