Остання редакція: 12 вересня 2024

Збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва: обрання складу Вченої ради факультету

11 вересня 2024 року на факультеті економіки і підприємництва УНУС відбулись збори трудового колективу за участі науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів вищої освіти. На засіданні будо розглянуто питання обрання складу Вченої ради факультету. Доповідачі – голови зборів трудових колективів кафедр – презентувати рішення щодо включення до складу членів Вченої ради факультету представників від своїх трудових колективів. Крім того, було заслухано рішення зборів здобувачів вищої освіти факультету економіки і підприємництва, на основі якого студентство теж матиме представництво у колегіальному органі управління факультету.

Запропонований список кандидатур до складу Вченої ради факультету був обраний одноголосним рішенням присутніх учасників зборів трудового колективу. На основі цього прийнято рішення вийти з клопотанням до ректора Уманського національного університету садівництва щодо затвердження складу Вченої ради факультету економіки і підприємництва.

Галина АНІЩЕНКО, секретар зборів трудового колективу факультету економіки і підприємництва