+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 10 вересня 2020

Збори трудового колективу факультету економіки і підприємництва

09 вересня 2020 р. на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбулись збори Трудового колективу.

На порядку денному розглядалось питання щодо обрання делегатів на Конференцію трудового колективу Уманського НУС від науково-педагогічних працівників факультету економіки і підприємництва. На зборах також були присутні делегати від студентства факультету. Після виступів завідувачів кафедр відбулось обговорення та голосування за запропонованих у колективах кандидатур науково-педагогічних працівників, на які покладаються обов’язки представництва інтересів трудових колективів.

Крім того, декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор Юлія Нестерчук привітала усіх присутніх з початком нового навчального року і побажала усім міцного здоров’я, витримки, терпіння, мудрості, наснаги та гарних результатів праці за усіма напрямами діяльності. Було вручено грамоти та подяки науково-педагогічним працівникам за вагомий внесок у встановлення та розвиток освітньої діяльності та з нагоди 20-річчя створення факультету економіки і підприємництва.

Збори відбулись із дотриманням карантинних вимог.

   

                  Галина Аніщенко, секретар зборів трудового колективу факультету економіки і підприємництва