Остання редакція: 11 вересня 2024

Збори здобувачів вищої освіти факультету економіки і підприємництва УНУС: вибори та звіт

9 вересня 2024 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва пройшли збори здобувачів вищої освіти, на яких обговорювалися важливі питання організаційного та звітного характеру. Зібрання проходило відповідно до чітко сформованого порядку денного, що охоплював ключові аспекти роботи факультету.

Першим пунктом стало обрання складу робочої президії та голови зборів. Учасники зборів визначили тих, хто координуватиме процес прийняття рішень і стежитиме за дотриманням регламенту. Наступним важливим етапом було обрання лічильної комісії, яка мала забезпечити прозорість виборчих процедур.

Значну увагу на зборах приділили звіту Ради студентського самоврядування факультету за 2023/2024 навчальний рік. У ньому були висвітлені ключові досягнення, організовані заходи та проекти, спрямовані на покращення студентського життя, підтримку академічної активності, а також допомогу Збройним силам України та постраждалим від війни. Робота Ради отримала схвальні відгуки з боку учасників зборів.

Окрім цього, здобувачі вищої освіти обрали новий склад ради студентського самоврядування, делегували представників до вченої ради факультету та до зборів трудового колективу факультету, а також висунули кандидатів для участі у конференції здобувачів вищої освіти університету.

Усі голосування, що відбулися, проходили відповідно до встановлених правил і включали як відкриті, так і таємні процедури. Такий підхід забезпечив демократичність та рівність участі для кожного студента, даючи можливість висловити свою думку.

Збори завершилися ухваленням рішень без зауважень щодо їх організації. Це засвідчило професійний рівень підготовки та відповідальне ставлення учасників до важливих процесів, що відбуваються на факультеті.

Вадим ПАВЛЕНКО, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС