+38 (04744) 3-14-03
Меню
Остання редакція: 15 жовтня 2019

Зі святом вас, захисники!

14 жовтня вся Україна святкує День захисника України. З цього приводу члени ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва вирішили навідатися до волонтерського штабу «Разом». 

На виконання п.4 Плану заходів Черкаської обласної державної адміністрації щодо відзначення Дня Захисника України від 25.09. 201 №14494/01/01-57  про допомогу ветеранам війни та військової служби, учасникам бойових дій та учасникам АТО Департаменту освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації і в рамках традиційної благодійної акції «Твори добро» і студенти, і викладачі факультету, як свідомі громадяни своєї держави, не залишились осторонь, активно долучившися до благодійності та зібравши кошти, на які було закуплено необхідні речі та подарунки захисникам у зону ООС.

Ми щиро вітаємо усіх захисників нашої країни! Бажаємо міцного здоров’я, терпіння, нестримного бажання до кращого! Будьте бойовими та нездоланними! Дякуємо усім, хто оберігає та захищає нас!

 

Наталія Сьомко, студентка 31-ф групи