Остання редакція: 25 вересня 2023

Основи подолання стресового стану в умовах воєнного стану

19 вересня для першокурсників факультету економіки і підприємництва було організовано зустріч з практичним психологом Уманського національного університету садівництва Валентиною Мазуренко.

У рамках зустрічі був проведений пізнавальний тренінг «Діагностика здобувачів освіти на рівень стресу та резилієнтність. Способи подолання стресового стану».

Після проведення діагностики студенти відразу дізналися свої результати та зробили певні висновки. Психолог допомагала розібратися студентам з рівнем їхнього стресу та надала відповідні поради і настанови.

Як би нам не було важко, який б в нас не був б психологічний стан, наші психологи роблять свою чудову справу, дають віру в себе, стимул, підтримку і надію, що ми зможемо все. Адже наш народ – найкращий!

Тримаємося! Слава Україні!

Вікторія ОРЛОВА та Софія ІВАНІЧЕНКО,